Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIROXICAM 20MG X 20CP HELCOR (PIROXICAMUM)- FARM. 43 AUG -OCT 2026
- Număr anunț
- DA41060407
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,75 RON
- Valoare atribuită
- 297,75 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:44
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297,75 RON
din 297,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro