Ofertă acceptată Cumpărare directă

Înlocuit bucși braț stabilizare și bară stabilizatoare axa II Iveco Eorocargo

Număr anunț
DA41030237
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
INTERACTIV SERVICE SRL (CUI 10979993)
Cod CPV
50113200-2 · Servicii de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.498 RON
Valoare atribuită
2.498 RON
Data publicării
21.08.2026 10:05
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.498 RON

din 2.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.