Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse medicamente
- Număr anunț
- DA41064902
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC BOD PETER TARGU SECUIESC (CUI 4404680)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA SALVATOR SRL (CUI RO557932)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 884,33 RON
- Valoare atribuită
- 884,33 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:01
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
884,33 RON
din 884,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro