Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Iveco

Număr anunț
DA41064615
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
DAN & GEO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 41835262)
Cod CPV
71334000-8 · Servicii de inginerie mecanica si electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.785,38 RON
Valoare atribuită
4.785,38 RON
Data publicării
27.08.2026 13:47
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.785,38 RON

din 4.785,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.