Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOAPE V VERZI 180buc 20set/bax 1 str STANDARD

Număr anunț
DA41064253
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI (CUI 3264619)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,68 RON
Valoare atribuită
513,68 RON
Data publicării
27.08.2026 13:24
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,68 RON

din 513,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.