Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse PKU 2
- Număr anunț
- DA40620363
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.941 RON
- Valoare atribuită
- 14.941 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 15:52
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.941 RON
din 14.941 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro