Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse igiena

Număr anunț
DA41063446
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Furnizor / câștigător
BI WAWEL SRL (CUI RO15821543)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,94 RON
Valoare atribuită
789,94 RON
Data publicării
27.08.2026 12:36
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,94 RON

din 789,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.