Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse medicamente
- Număr anunț
- DA41062879
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- IEZER FARM SRL (CUI RO21946053)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.369,35 RON
- Valoare atribuită
- 3.369,35 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:59
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.369,35 RON
din 3.369,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro