Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glicerina cu nistatin 1% x 50ml- FARM. 43+46 AUG -OCT 2026
- Număr anunț
- DA41061020
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
- Cod CPV
- 33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.450 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.450 RON
din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro