Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator cu sac KARCHER T 7/1 Classic 1.527-224.0, 7l, 850W, 62dB, gri antracit-negru
- Număr anunț
- DA41063410
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.289,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.289,10 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:35
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.289,10 RON
din 1.289,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro