Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare ZF Supliment Anunturi 01.09.2026
- Număr anunț
- DA41063219
- Autoritate contractantă
- Intertrans Caransebes SRL (CUI 51980782)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESSMEX S.A. (CUI 51945238)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.344 RON
- Valoare atribuită
- 2.344 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:22
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.344 RON
din 2.344 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro