Ofertă acceptată Cumpărare directă

235/65R16C 121/119R FORTUNE TRAVELLO 4S

Număr anunț
DA41063194
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
A - Z SRL (CUI RO6161820)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,88 RON
Valoare atribuită
1.652,88 RON
Data publicării
27.08.2026 12:20
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,88 RON

din 1.652,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.