Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carucior (Set) de curatenie ArliPlus® cu mop plat, albastru si galben ORDINUL 1761

Număr anunț
DA41043664
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
ARLI-CO SRL (CUI RO385586)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,40 RON
Valoare finală
379,40 RON
Data publicării
25.08.2026 10:08
Data finalizării
27.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.