Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET JUCARII DIVERSE

Număr anunț
DA41058956
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND (CUI 29029838)
Furnizor / câștigător
NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462,81 RON
Valoare atribuită
1.462,81 RON
Data publicării
26.08.2026 21:38
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462,81 RON

din 1.462,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.