Ofertă acceptată Cumpărare directă

FATA DE PLAPUMA DIM.150/200 CM

Număr anunț
DA41061173
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
UZINELE TEXTILE TIMISOARA S.A. (CUI 1834500)
Cod CPV
39520000-3 · Articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221 RON
Valoare atribuită
1.221 RON
Data publicării
27.08.2026 10:27
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221 RON

din 1.221 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.