Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET COLTAR 1/2X3/8 FERRO Z1238K

Număr anunț
DA41064885
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,61 RON
Valoare atribuită
44,61 RON
Data publicării
27.08.2026 13:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,61 RON

din 44,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.