Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)

Număr anunț
DA41064366
Autoritate contractantă
COMUNA JEBEL (PRIMARIA COMUNEI JEBEL) (CUI 5238993)
Furnizor / câștigător
ESSETI PROJECT SRL (CUI 36289733)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.000 RON
Valoare atribuită
150.000 RON
Data publicării
27.08.2026 13:31
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.000 RON

din 150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.