Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet emulsie bituminoasa si mixtura asfaltica

Număr anunț
DA41063842
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
TEST PRIMA S.R.L. (CUI RO744639)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.445 RON
Valoare atribuită
5.445 RON
Data publicării
27.08.2026 12:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.445 RON

din 5.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.