Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE REPARATIE SI INTRETINERE ECHIPAMANTE GPS

Număr anunț
DA41059819
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 20853223)
Furnizor / câștigător
T.P.I. POSITIONING SOLUTIONS SRL (CUI RO32408556)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
27.08.2026 09:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.