Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de Securitate si Sanatate in Munca / Situatii de Urgenta

Număr anunț
DA41046551
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 165 (CUI 32363047)
Furnizor / câștigător
QUALITY SAFETY SERVICES SRL (CUI 31294267)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare finală
1.600 RON
Data publicării
25.08.2026 12:31
Data finalizării
27.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.