Ofertă acceptată Cumpărare directă

bilet avion

Număr anunț
DA41063269
Autoritate contractantă
Autoritatea de Siguranță Feroviară Română - ASFR (CUI 48008564)
Furnizor / câștigător
WECO TMC (CUI RO6309553)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.767,31 RON
Valoare atribuită
1.767,31 RON
Data publicării
27.08.2026 12:25
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.767,31 RON

din 1.767,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.