- Număr anunț
- DA41062574
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
- Furnizor / câștigător
- PRIMAGRA ROMANIA S.R.L. (CUI RO9852650)
- Cod CPV
- 44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,50 RON
- Valoare finală
- 569,50 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:41
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.