Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de climatizare

Număr anunț
DA41049525
Autoritate contractantă
LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA "O STROIA "CLUJ (CUI 5120750)
Furnizor / câștigător
POWERVENT HVAC S.R.L. (CUI 48591505)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.835,70 RON
Valoare atribuită
11.835,70 RON
Data publicării
25.08.2026 15:23
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.835,70 RON

din 11.835,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.