Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reabilitare teren de fotbal, însămânțare gazon și instalare sistem automatizat de irigați

Număr anunț
DA41063038
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
MISCHIU MIDORI SRL (CUI 38153052)
Cod CPV
45112720-8 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243.480 RON
Valoare atribuită
243.480 RON
Data publicării
27.08.2026 12:10
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243.480 RON

din 243.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.