Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor
- Număr anunț
- DA41064988
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TATARASTII DE JOS (CUI 18995838)
- Furnizor / câștigător
- CONCRET RO GRUP SRL (CUI RO14207880)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,18 RON
- Valoare atribuită
- 360,18 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:05
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 17:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360,18 RON
din 360,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro