Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch Zyxel GS2220-10

Număr anunț
DA41064937
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995 RON
Valoare atribuită
995 RON
Data publicării
27.08.2026 14:02
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995 RON

din 995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.