Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție servicii de reparații auto pentru autoturismul HR 26 CPF
- Număr anunț
- DA41064361
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- AUTOSPORT SRL (CUI RO514931)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.370,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.370,35 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:30
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.370,35 RON
din 1.370,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro