Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service sistem de supraveghere video si detectie si semnalizare a efractiilor

Număr anunț
DA41064211
Autoritate contractantă
R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
Furnizor / câștigător
CANTON DISTRIBUTION SRL (CUI RO16041694)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
27.08.2026 13:21
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.