Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE AUTO Jeep Gladiator CJ 61 APE

Număr anunț
DA41064022
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
Furnizor / câștigător
AUTOVENETIA SRL (CUI RO13042075)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.239,93 RON
Valoare atribuită
2.239,93 RON
Data publicării
27.08.2026 13:11
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.239,93 RON

din 2.239,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.