Număr anunț
DA41063997
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
Furnizor / câștigător
DUTCH TRUCK SERVICES SRL (CUI RO33427149)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,10 RON
Valoare atribuită
548,10 RON
Data publicării
27.08.2026 13:09
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,10 RON

din 548,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.