Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE ELECTRONICA - CONVERTIZOR SIEMENS 6SE6430-2UD33-0DA0

Număr anunț
DA41063969
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
ULTRATECH INT SRL (CUI RO31965010)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.037,50 RON
Valoare atribuită
4.037,50 RON
Data publicării
27.08.2026 13:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.037,50 RON

din 4.037,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.