Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta-sisteme de supraveghere video și sisteme de alarmare împotriva efracției

Număr anunț
DA41058902
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 4381862)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.545 RON
Valoare atribuită
6.545 RON
Data publicării
26.08.2026 18:29
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.545 RON

din 6.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.