Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DACIA DUSTER

Număr anunț
DA41064837
Autoritate contractantă
COMUNA RUGINESTI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI RUGINESTI) (CUI 4297746)
Furnizor / câștigător
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. (CUI RO17067935)
Cod CPV
66516000-0 · Servicii de asigurare de raspundere civila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.162 RON
Valoare atribuită
2.162 RON
Data publicării
27.08.2026 13:57
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.162 RON

din 2.162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.