Ofertă refuzată Cumpărare directă

S00035-SERVICII DE COLECTARE A DESEURILOR MENAJERE - DSNA TULCEA

Număr anunț
DA41040194
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
POLARIS M.HOLDING SRL (CUI RO12079629)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.092,60 RON
Valoare finală
3.092,60 RON
Data publicării
24.08.2026 14:31
Data finalizării
27.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.