Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri
- Număr anunț
- DA41062977
- Autoritate contractantă
- APA SERV FOLTESTI SRL (CUI 54419840)
- Furnizor / câștigător
- PROLEAD MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48754769)
- Cod CPV
- 71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:06
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.000 RON
din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro