Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie servicii mentenatan program fin-contabil 2 luni

Număr anunț
DA41048503
Autoritate contractantă
Tribunalul Arad (CUI 3519798)
Furnizor / câștigător
CRISTALSOFT S.R.L. (CUI RO1756674)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare finală
4.400 RON
Data publicării
25.08.2026 14:18
Data finalizării
27.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.