Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii suport pentru organizarea evenimentului Jazz on the Rooftop 2026,anunt ADV 1545376
- Număr anunț
- DA41062600
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- FOUR TECH SRL (CUI RO16557513)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.700 RON
- Valoare atribuită
- 38.700 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:42
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.700 RON
din 38.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro