Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru elaborarea Studiului privind Testul Investitorului Privat Prudent (TIPP)

Număr anunț
DA41059926
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
PLURI CONSULTANTS ROMANIA SRL (CUI RO12594977)
Cod CPV
79212110-7 · Servicii de evaluare a guvernantei corporative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
260.000 RON
Data publicării
27.08.2026 09:16
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260.000 RON

din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.