Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinsectie dezinfectie deratizare

Număr anunț
DA41058819
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Unirea (CUI 4641245)
Furnizor / câștigător
MALLINE IMPEX S.R.L. (CUI RO8694579)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.762,50 RON
Valoare atribuită
7.762,50 RON
Data publicării
26.08.2026 17:07
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 20:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.762,50 RON

din 7.762,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.