Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicina muncii 2026

Număr anunț
DA41055724
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Vladeni-Deal (CUI 22711608)
Furnizor / câștigător
CLINICA LASEROZONE S.R.L. (CUI 42340903)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.545 RON
Valoare atribuită
4.545 RON
Data publicării
26.08.2026 13:08
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 18:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.545 RON

din 4.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.