Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa minerala protocol și pentru sezonul de vara

Număr anunț
DA41063770
Autoritate contractantă
COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
Furnizor / câștigător
BOREDINGBILL SRL (CUI 36911509)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.867,52 RON
Valoare atribuită
4.867,52 RON
Data publicării
27.08.2026 12:55
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 21:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.867,52 RON

din 4.867,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.