Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale didactice si jocuri didactice pentru activitatile din cadrul scolii de vara
- Număr anunț
- DA41055373
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,I.I.MIRONESCU” TAZLAU (CUI 17145570)
- Furnizor / câștigător
- PREVAST INFO SRL (CUI 32706846)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.783,63 RON
- Valoare atribuită
- 29.783,63 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:49
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 19:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.783,63 RON
din 29.783,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro