Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou afisaj 800x1300 mm

Număr anunț
DA41064712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CERNESTI (CUI 21689340)
Furnizor / câștigător
BASIC POINT SRL (CUI RO28088054)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare atribuită
650 RON
Data publicării
27.08.2026 13:51
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650 RON

din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.