Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE INSTALATIE CLIMATIZARE AUTO CJ11UMF conform deviz 5577
- Număr anunț
- DA41065510
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOCLIMA SERVICE SRL (CUI RO23497821)
- Cod CPV
- 45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:36
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.200 RON
din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro