Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE 250MP GAZON ARTIFICIAL+SERVICII PREGATIRE TEREN+MANOPERA GAZON
- Număr anunț
- DA41065355
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- BELLA GARDEN AT 15 SRL (CUI 35363726)
- Cod CPV
- 39293400-6 · Gazon artificial (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.250 RON
- Valoare atribuită
- 58.250 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:27
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.250 RON
din 58.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro