Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON unguent 1% 20g / Hydrocortisonum + tetracyclinum + lidocainum
- Număr anunț
- DA40617264
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.243,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.243,70 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 12:03
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.243,70 RON
din 3.243,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro