Catalog licitații

Toate licitațiile publice

Filtrează după tip, valoare, categorie CPV sau autoritate și deschide direct dosarul din SEAP.

Filtre

Caută un domeniu sau cod și apasă pe el. Ex: software, drumuri, mobilier sau direct un cod (45000000).
Sau răsfoiește pe domenii (arbore CPV)

45 rezultate

Cumpărare directăDA40658371CPV 45262330
Reparații gard/zid de sprijin - reparații fundație statuie în Orașul Borsec

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

18.06.2026 11:39Termen: 23.06.2026 17:00 Ofertă acceptată
18.280,85 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA40400939CPV 45233141
Lucrari de reparatii infrastructura rutiera si pietonala in intravilanul orasului Borsec

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

15.05.2026 10:25Termen: 20.05.2026 17:00 Ofertă acceptată
840.311,25 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA39510785CPV 45262300
Fundatie tip bloc de beton armat pentru constructie statie de incarcare in cadrul proiectului PNRR

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

11.12.2025 15:37
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA39515530CPV 14210000
SORT 16-31,5 MM PIETRIS CONCASAT

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

11.12.2025 15:37
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA37991187CPV 45111291
Lucrări de reparaţii drum acces şi scări Baya Sportivă

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

29.04.2025 15:24
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA37080121CPV 14210000
Pietris sortat- spalat 16-31,5 mm

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

03.12.2024 15:49
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA36914347CPV 14210000
NISIP ANTIDERAPANT

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

13.11.2024 15:48
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA36654063CPV 45112711
Lucrări de amenajare peisagistică/zone verzi în zona Bd. Izvoare (Zona Melik)

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

07.10.2024 15:49
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA36654037CPV 45111291
Lucrări de amenajare teren în zona Bd. Izvoare (Zona Melik)

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

07.10.2024 15:49
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA36533369CPV 37450000
Achizitionare și montare echipament sportiv în aer liber, Oraș Borsec

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

18.09.2024 15:47
27.728,95 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA35716447CPV 14210000
CRIBLURA 8-16 mm

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

15.05.2024 13:50
13.250 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA35680074CPV 45233142
Reparații infrastructură rutieră și pietonală în intravilanul orașului Borsec

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

10.05.2024 13:50
526.878,21 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA35230326CPV 14210000
Pietris sortat- spalat 16-31,5 mm

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

11.03.2024 13:46
2.200 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA34375251CPV 45233120
Amenajare drum de legatura Nadasa in Orasul Borsec

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

27.10.2023 15:57 Ofertă refuzată
232.474,36 RON
Vezi dosar →
Anunț de participareCN1052352CPV 45233120
Execuția lucrărilor de construcție și de amenajare a zonei verzi, pentru obiectivul de investiție „REABILITARE SI CONSTRUIRE DRUMURI DE ACCES, REAMENAJARE TERENURI SI ZONE VERZI IN ORASUL BORSEC, JUDETUL HARGHITA”

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

23.02.2023 15:00Termen: 30.03.2023 15:00 Atribuită
10.994.834,34 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA32383838CPV 14212100
Pietris sortat- spalat 8-16 mm

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

16.01.2023 00:00
10.560 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA28869807CPV 45233140
ASFALTARE STRAZI CONFORM OFERTA VALOAREA 403.210,40 LEI PROIECTARE - 4.000,00 LEI

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

28.09.2021 00:00
407.210 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA28869229CPV 45000000
Zid de spirin cantitati pentru 1 ML , H=2,2 ML, NECESAR 61 ML = 181,120.14 LEI CONSTRUIRE POD - STR. GH. DOJA - 25,181.23 TOTAL 206,301.37 LEI

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

28.09.2021 00:00
206.301 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA28754776CPV 45243300
Rigola carosabila LANGA PIATA - necesar 9 ml - 6,863.28 LEI Rigola carosabila - STR. NOUA necesar 10 ml - 10,194.03 CONSTRUIRE PODET - STR. CARPATI - 18,284.13 TOTAL 35,341.44 LEI

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

14.09.2021 00:00
35.341 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA28717099CPV 45243300
Tăierea cu maşina cu discuri diamantate a rosturilor de dilataţie şi contracţie în betonul de uzură, la: drumuri şi străzi; Desfacerea rigolelor existente prin piconare Decaparea imbracamintilor asfaltice de pana la 10 cm grosime formate din: covoare asfaltice permanente, betoane asfaltice sau mortare asfaltice; Curatirea mecanica in vederea aplicarii imbracamintilor sau tratamentelor bituminoase a straturilor suport alcatuite din : macadam sau pavaj de piatra, nebitumat, executata cu perie mecanica; Amorsarea suprafetelor straturilor de baza sau a imbracamintilor existente in vvederea aplicarii unui strat de uzura din mixtura asfaltica, executata cu: emulsie cationica cu rupere rapida Strat de legatura (binder) de criblura executata la cald cu asternere mecanica - 6 CM Imbracaminte de beton asfaltic cu agregate marunte executata la cald, in grosime de : 4,0 cm cu asternere mecanica Asim. Desfacerea rigolelor existente prin piconare Sapatura mecanica cu excavator pe pneuri de 0.21-0.39 mc,cu comanda hidraulica,in : pamant cu umiditate naturala descarcare auto in teren catg 1 in conditiile gospodaririi apelor Sapatura manuala a santurilor si rigolelor trapezoidale,pentru scurgerea apelor,cu adancime <0.5 m, in : teren foarte tare Transportul rutier al pamantului sau molozului cu autobasculanta dist.= 5 km Cofraje pentru beton elevatie si ziduri sprij. din panouri cu placaj p cu suprafete plane Confecţionarea armăturilor din oţel beton p

Orasul Borsec

Câștigător: HAMERLEMN 2004 SRL

08.09.2021 00:00
113.256 RON
Vezi dosar →
Sunt 45 rezultate. Autentifică-te pentru a le vedea pe toate, a salva filtrul și a primi alerte pe email. Cont gratuit