TERMOFICARE NAPOCA S.A.
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 201330
- TVA
- Plătitor TVA
- Nr. Reg. Com.
- J1991000338121
- Cod CAEN
- 3530
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
- Stare
- INREGISTRAT din data 27.11.1992
- Adresă
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.79, ET.2
Actualizat: 01.11.2026 04:33 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 12.228 lei pe contract — majoritatea (239) sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică. Sumele mari din participări sunt valori de contract la care firma a fost parte dintr-o asociere, nu venituri proprii.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, TERMOFICARE NAPOCA S.A. a atribuit 744 de contracte în valoare totală de 3,5 mil lei, către 136 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat MAGSAN TEHNICO SANITARE SRL (151), DEDEMAN SRL (102) și POLTERGEIST SRL (51). Cumpără mai ales „structuri și materiale de construcții; produse auxiliare” și „servicii de reparare și întreținere”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 06.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA
TERMOFICARE NAPOCA
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN CLUJ
TERMOFICARE NAPOCA
SALA POLIVALENTA SA
TERMOFICARE NAPOCA
CENTRUL DE CULTURA URBANA
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
CENTRUL DE CULTURA URBANA
TERMOFICARE NAPOCA
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA
TERMOFICARE NAPOCA
CLUJ INNOVATION PARK
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca
TERMOFICARE NAPOCA
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
Elsaco Electronic S.R.L
CUI 7464520
4,3 mil lei (15,9%)
|
2 | 4,3 mil lei | 15,9% |
| 🥈 |
SERVELECT S.R.L
CUI 17481529
2,1 mil lei (7,6%)
|
1 | 2,1 mil lei | 7,6% |
| 🥉 |
BALTUR SIB
CUI 10565398
1,2 mil lei (4,5%)
|
3 | 1,2 mil lei | 4,5% |
| 4 |
ELECTROVAL SOUND S.R.L.
CUI 14365554
1,2 mil lei (4,4%)
|
4 | 1,2 mil lei | 4,4% |
| 5 |
VALRO TRADE SRL
CUI 15668262
1,2 mil lei (4,4%)
|
2 | 1,2 mil lei | 4,4% |
| 6 |
REGIA AUTONOMA A DOMENIULUI PUBLIC CLUJ-NAPOCA
CUI 201233
1,1 mil lei (4,1%)
|
54 | 1,1 mil lei | 4,1% |
| 7 |
REGIA AUTONOMA A DOMENIULUI PUBLIC CLUJ-NAPOCA
CUI 201233
909 mii lei (3,4%)
|
3 | 909 mii lei | 3,4% |
| 8 |
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS
CUI 7745470
799 mii lei (3,0%)
|
15 | 799 mii lei | 3,0% |
| 9 |
ELECTROPLUS
CUI 13790700
732 mii lei (2,7%)
|
1 | 732 mii lei | 2,7% |
| 10 |
CITY CONSTRUCTII INSTALATII S.R.L.
CUI 204256
704 mii lei (2,6%)
|
5 | 704 mii lei | 2,6% |
Termoficare Napoca SA
DEDEMAN S.R.L.
Termoficare Napoca SA
DEDEMAN S.R.L.
Termoficare Napoca SA
BRIO ELECTROTEHNIC
Termoficare Napoca SA
MAFCOM PROD IMPEX
Termoficare Napoca SA
DEDEMAN S.R.L.
Termoficare Napoca SA
DENNVER COMIMPEX
Termoficare Napoca SA
BENDKOPP ELECTRO S.R.L.
Termoficare Napoca SA
BENDKOPP ELECTRO S.R.L.
Termoficare Napoca SA
HORNBACH CENTRALA SRL
Termoficare Napoca SA
UNIVERSAL TOOLS DISTRIBUTION S.R.L
Termoficare Napoca SA
BRIO ELECTROTEHNIC
Termoficare Napoca SA
S.C. MRB ELECTRIC S.R.L.
Termoficare Napoca SA
UTILBEN
Termoficare Napoca SA
BRIO ELECTROTEHNIC
Termoficare Napoca SA
BENDKOPP FASTENERS IMPORT EXPORT
Termoficare Napoca SA
Chorus Research Engineering Distribution
Termoficare Napoca SA
LECOM BIROTICA ARDEAL
Termoficare Napoca SA
MAGSAN TEHNICO SANITARE
Termoficare Napoca SA
IRENIS INVEST
Termoficare Napoca SA
IRENIS INVEST
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.