COMUNA TANSA
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4540283
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 23.08.1993
- Adresă
- JUD. IAŞI, COM. TANSA, NR.FN
Actualizat: 23.10.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA TANSA a atribuit 33 de contracte în valoare totală de 85 mii lei, către 25 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat OMV PETROM MARKETING SRL (6), SELGROS CASH & CARRY SRL (4) și INTERCONFORMITY MANAGEMENT SRL (3). Cumpără mai ales „structuri și materiale de construcții; produse auxiliare” și „imprimate și produse conexe”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 05.11.2026 · calculat pe 06.11.2026.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
DANLIN XXL
CUI 16360111
10,1 mil lei (39,7%)
|
6 | 10,1 mil lei | 39,7% |
| 🥈 |
BUILD BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 44080150
1,4 mil lei (5,4%)
|
2 | 1,4 mil lei | 5,4% |
| 🥉 |
AGREENERGY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40371482
1,3 mil lei (5,0%)
|
1 | 1,3 mil lei | 5,0% |
| 4 |
VODAFONE ROMANIA
CUI 8971726
1,2 mil lei (4,7%)
|
2 | 1,2 mil lei | 4,7% |
| 5 |
S.C. CONPLAST RO S.R.L.
CUI 11351040
1,1 mil lei (4,5%)
|
2 | 1,1 mil lei | 4,5% |
| 6 |
ELMAR
CUI 1990216
1,1 mil lei (4,2%)
|
1 | 1,1 mil lei | 4,2% |
| 7 |
Quick Smart City SRL
CUI 36758635
800 mii lei (3,1%)
|
3 | 800 mii lei | 3,1% |
| 8 |
INTERCONFORMITY MANAGEMENT
CUI 36048484
523 mii lei (2,0%)
|
17 | 523 mii lei | 2,0% |
| 9 |
SC Geographix Proiect SRL
CUI 22980444
467 mii lei (1,8%)
|
31 | 467 mii lei | 1,8% |
| 10 |
ELECTROMAGNETICA
CUI 414118
441 mii lei (1,7%)
|
2 | 441 mii lei | 1,7% |
Comuna Tansa (Primaria)
Allianz - Tiriac Asigurari
Comuna Tansa (Primaria)
APRICOT
Comuna Tansa (Primaria)
OMV PETROM MARKETING
Comuna Tansa (Primaria)
EDENRED ROMANIA
Comuna Tansa (Primaria)
SELGROS CASH&CARRY SRL
Comuna Tansa (Primaria)
REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA
Comuna Tansa (Primaria)
simnec
Comuna Tansa (Primaria)
INTERCONFORMITY MANAGEMENT
Comuna Tansa (Primaria)
PATRATEL IMPEX S.R.L.
Comuna Tansa (Primaria)
SC VIA MCADAM SRL
Comuna Tansa (Primaria)
QED CONSULTIQ S.R.L.
Comuna Tansa (Primaria)
OMV PETROM MARKETING
Comuna Tansa (Primaria)
SELGROS CASH&CARRY SRL
Comuna Tansa (Primaria)
SELGROS CASH&CARRY SRL
Comuna Tansa (Primaria)
SMART CHOICE S.R.L.
Comuna Tansa (Primaria)
SC INTER BROKER DE ASIGURARE SRL
Comuna Tansa (Primaria)
OMV PETROM MARKETING
Comuna Tansa (Primaria)
ALCIS S.R.L.
Comuna Tansa (Primaria)
OSPA IASI
Comuna Tansa (Primaria)
SELGROS CASH&CARRY SRL
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.