Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare - documentatie tehnica pentru realizarea masurilor de semnalizare rutiera
- Număr anunț
- DA41098262
- Autoritate contractantă
- Comuna Tansa (Primaria) (CUI 4540283)
- Furnizor / câștigător
- VIA MCADAM SRL (CUI 36319397)
- Cod CPV
- 71318000-0 · Servicii de consiliere si de consultanta in inginerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:25
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro